S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

XXVIII. královéhradecké ošetřovatelské dny

Vytvořeno: 12. 9. 2022 Poslední aktualizace: 7. 10. 2022

Hlavní sestra Alice Strnadová převzala záštitu nad tradiční akcí XXVIII. královéhradecké ošetřovatelské dny. Dvoudenní odborný program především pro sestry jako již každoročně na začátku září pořádal Region Hradec Králové České asociace sester ve spolupráci s FN Hradec Králové, Ústavem nelékařských studií LF UK Hradec Králové a Nadací pro rozvoj v oblasti výživy, metabolismu a gerontologie. Mezi hlavní témata patřila Péče o sebe sama se zaměřením na sestry, Ošetřovatelská péče o pacienty s kožními defekty, Kazuistiky z ošetřovatelství a Vzdělávání.