S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Reakce ministra zdravotnictví na mediální výroky Andreje Babiše ke znovuzvolení generálního ředitele VZP

Vytvořeno: 29. 8. 2016 Poslední aktualizace: 29. 8. 2016

„Výrokům ministra financí vůbec nerozumím. Ministr zdravotnictví nejmenuje ředitele VZP ani do jeho volby nijak nezasahuje. Ředitele jmenuje Správní rada VZP, kde má Hnutí ANO devět členů, kteří proti staronovému řediteli Zdeňku Kabátkovi nehlasovali. Zjevně tedy jde opět o komunikační šum v rámci hnutí ANO. Ministr Babiš by se měl, vzhledem k velkému konfliktu zájmů ve zdravotnictví, zdržet podobných komentářů,“ uvedl ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.


Jste spokojeni s obsahem této stránky?