S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministr zdravotnictví vyhlásil výběrové řízení na ředitele Státního zdravotního ústavu

Vytvořeno: 2. 3. 2018 Poslední aktualizace: 2. 3. 2018

Ing. Gabriela Štěpanyová
vedoucí tiskového oddělení a tisková mluvčí


Ministr zdravotnictví ve středu 28. února vyhlásil výběrové řízení na místo ředitele Státního zdravotního ústavu. Přihlášku je možné podat do 28. března 2018 včetně.

Po uplynutí lhůty pro přijímání přihlášek a po kontrole jejich formální správnosti se uskuteční jednání výběrové komise jmenované ministrem zdravotnictví. Na základě doporučení této komise rozhodne ministr zdravotnictví o jmenování nového ředitele. V závislosti na rozhodnutí ministra by se nový ředitel mohl ujmout své funkce v květnu tohoto roku.

Podmínky výběrového řízení, kvalifikační požadavky a další informace naleznete zde.


Jste spokojeni s obsahem této stránky?