S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministr zdravotnictví dnes přijal zástupce zdravotních ústavů

Vytvořeno: 22. 10. 2010 Poslední aktualizace: 22. 10. 2010


Ministr zdravotnictví a hlavní hygienik dnes se zástupci zdravotních ústavů vedli diskusi nad aktuální problematikou v této oblasti a organizačním uspořádáním do budoucna. Pan ministr ocenil realizované restrukturalizační kroky, které se uskutečnily v posledních třech letech.


 


Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci s odborníky ze zdravotních ústavů a hygienických stanic připraví návrh koncepce zdravotních ústavů, který by měl být předložen v průběhu prvního čtvrtletí příštího roku.


 


Na jednání se také všechny strany ujistily, že v současné době se žádná redukce činnosti ani snižování stavu zaměstnanců nepřipravují.


 


Pro více informací kontaktujte Ministerstvo zdravotnictví ČR, tel.: 224 972 166


Vlastimil Sršeň, e-mail: tis@mzcr.cz


 


Originální verze tiskové zprávy – viz níže „Přílohy“

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?