S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministr Němeček dnes navštíví Jihomoravský kraj

Vytvořeno: 6. 3. 2014 Poslední aktualizace: 6. 3. 2014

Dnes (6. 3. 2014) uskuteční ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček celodenní návštěvu Jihomoravského kraje. Svůj program zahájí ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, kde  se setká mimo jiné s hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem, rektorem Masarykovy univerzity v Brně Mikulášem Bekem nebo děkanem Lékařské fakulty MU v Brně Jiřím Mayerem. Tématem jednání je Mezinárodní centrum klinického výzkumu a také debata o brněnském zdravotnictví. Poté se uskuteční přijetí hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem. Ministr Němeček se dále setká s řediteli krajských a městských nemocnic Jihomoravského kraje a absolvuje též pracovní oběd se zástupci poradního sboru hejtmana pro zdravotnictví. Na závěr návštěvy je naplánována prohlídka nemocnice ve Znojmě a v 16:00 proběhne tisková konference, které se zúčastní ministr Němeček, hejtman Jihomoravského kraje Hašek a ředitel Nemocnice Znojmo Miroslav Kavka.

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?