S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Jan Žaloudík končí na vlastní žádost v čele Masarykova onkologického ústavu

Vytvořeno: 1. 4. 2019 Poslední aktualizace: 1. 4. 2019

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch přijal rezignaci ředitele Masarykova onkologického ústavu v Brně Jana Žaloudíka. Skončit se rozhodl po pěti letech působení v čele ústavu, a to z osobních důvodů. Z funkce odejde k 1. červenci 2019.

Masarykův onkologický ústav je jedno z nejšpičkovějších pracovišť u nás a pan ředitel Žaloudík ho vedl úspěšně. Ústav poskytuje vysoce kvalitní péči a je ekonomicky stabilizovaný. Ředitel Žaloudík tak zařízení předává ve velmi dobré kondici. Jeho rozhodnutí skončit v čele ústavu plně respektuji a přeji mu v jeho dalším profesním směřování mnoho úspěchů,“ uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Ministerstvo zdravotnictví dnes na funkci ředitele vypsalo otevřené výběrové řízení, více zde: http://www.mzcr.cz/dokumenty/vyberove-rizeni-na-reditele/ku-masarykova-onkologickeho-ustavu-brno_17054_3535_1.html 

 

 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?