S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Možnost využít školení pořádaná Národním orgánem pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj

Vytvořeno: 2. 3. 2012 Poslední aktualizace: 2. 3. 2012
Rádi bychom Vás upozornili na možnost zúčastnit se školení týkajících se průřezových témat v oblasti evropských fondů (např. veřejné zakázky, způsobilost výdajů), které pořádá pro žadatele a příjemce v rámci všech operačních programů Národní orgán pro koordinaci Ministerstva pro místní rozvoj.
 
Více informací včetně seznamu aktuálních seminářů a registračních formulářů naleznete na: http://www.strukturalni-fondy.cz/Jak-na-fondy.
 
Zároveň bychom Vás rádi informovali, že pro příjemce v rámci 8. výzvy připravujeme speciální seminář týkající se novely zákona o veřejných zakázkách.