S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Evropská komise vyhlásila veřejnou zakázku na dodání služby (tendr)

Vytvořeno: 9. 1. 2013 Poslední aktualizace: 9. 1. 2013

Evropská komise, resp. její Výkonná agentura pro zdraví a spotřebitele (EAHC), vyhlásila v rámci 2. akčního programu Společenství pro zdraví veřejnou zakázku (tendr) na zpracování zprávy, která bude obsahovat informace a ekonomickou analýzu světové a evropského trhu s tkáněmi a buňkami určenými k transplantaci. Zpráva by měla obsahovat detailní analýzu trhu, jeho hlavních hráčů, úhradové mechanismy jednotlivých členských států EU i popis systémů dárcovství.

Termín pro předložení nabídek je 22. února t.r.

Bližší informace o vyhlášených zakázkách naleznete na stránkách EAHCzde.

Obecné informace o zakázkách vyhlašovaných v rámci 2. akčního programu Společenství naleznete na našich webových stránkách v sekci „Podmínky účasti, finanční mechanismy„.