S dotazy ke covid-19 se obracejte na celorepublikovou informační linku ke koronaviru 1221.
Pro volání ze zahraničí můžete využít telefonní číslo +420 226 20 1221.

V rámci opatření proti koronavirové nákaze upřednostněte, prosím, písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním setkáním na ministerstvu.

Zkouška po ukončení vzdělávání v základním kmeni

Vytvořeno: 13. 11. 2020 Poslední aktualizace: 13. 8. 2021

Zkouška po ukončení vzdělávání v základním kmeni

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje, že byl aktualizován seznam termínů zkoušek po ukončení vzdělávání v základním kmeni všeobecné praktické lékařství zajišťovaných IPVZ (viz příloha).

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje, že byl aktualizován seznam termínů zkoušek po ukončení vzdělávání v základním kmeni pediatrickém pořádaných LF UK v Plzni (viz příloha).

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje, že s ohledem na epidemiologickou situaci byl aktualizován seznam termínů zkoušek po ukončení vzdělávání v základním kmeni pediatrickém pořádaných LF UK v Plzni a základním kmeni interním pořádaných LF UK v Hradci Králové v roce 2021 a (viz příloha ).

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje, že s ohledem na epidemiologickou situaci byl aktualizován seznam termínů zkoušek po ukončení vzdělávání v základním kmeni radiologickém pořádaných LF Masarykovy univerzity v roce 2021 (viz příloha ).

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje, že s ohledem na epidemiologickou situaci byl aktualizován seznam termínů zkoušek po ukončení vzdělávání v základním kmeni interním a neurologickém pořádaných LF UK v Plzni v roce 2021 (viz příloha).

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje termíny a místo konání zkoušky po ukončení vzdělávání v základním kmeni lékařů a farmaceutů

Přípravu a průběh zkoušky po ukončení vzdělávání v základním kmeni zajišťují pověřené organizace – lékařské fakulty univerzit a Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, které tak rovněž poskytují bližší informace o této zkoušce.

Přílohy

Zkušební okruhy - základní kmeny farmaceutů

Zkušební komise - základní kmeny farmaceutů - 2021

Zkušební komise - základní kmeny farmaceutů - 2020