S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Závěrečné zkoušky nástavbových oborů

Vytvořeno: 12. 11. 2020 Poslední aktualizace: 10. 10. 2022

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje aktualizovaný přehled termínů a míst konání závěrečných zkoušek nástavbových oborů pro rok 2022, ve kterém došlo ke změně termínu závěrečné zkoušky oboru paliativní medicína zajišťovaného IPVZ, viz Termíny nástavbových zkoušek lékaři, zubní lékaři 2022 – říjen II.

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje aktualizovaný přehled termínů a míst konání závěrečných zkoušek nástavbových oborů pro rok 2022, ve kterém došlo ke změně termínu závěrečné zkoušky oborů dětská kardiologie, hrudní chirurgie a onkochirurgie zajišťovaných IPVZ, viz Termíny nástavbových zkoušek lékaři, zubní lékaři 2022 – říjen

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje aktualizovaný přehled termínů a míst konání závěrečných zkoušek nástavbových oborů pro rok 2022, ve kterém došlo ke změně termínu závěrečné zkoušky oboru paliativní medicína zajišťovaného IPVZ, viz Termíny nástavbových zkoušek lékaři, zubní lékaři 2022. 

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje seznamy zkušebních komisí pro závěrečné zkoušky lékařů a farmaceutů v roce 2022.

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje na změnu termínů závěrečných zkoušek oborů paliativní medicína, dětská dermatovenerologie a dětská nefrologie. Aktualizovaný přehled termínů je uveden v příloze níže.

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje na změnu termínů závěrečných zkoušek oborů klinická výživa a intenzivní metabolická péče, dětská endokrinologie a diabetologie, urgentní medicína. Aktualizovaný přehled termínů je uveden v příloze níže.

Ministerstvo zdravotnictví upozorňuje na změnu termínu závěrečné zkoušky oboru dětská kardiologie. Aktualizovaný přehled termínů je uveden v příloze níže.

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje přehled termínů a míst konání závěrečných zkoušek nástavbových oborů a složení zkušebních komisí těchto zkoušek pro rok 2021.

Přílohy

Termíny závěrečných zkoušek nástavbových oborů 2022

Zkušební komise závěrečných zkoušek nástavbových oborů 2022

Zkušební otázky závěrečných zkoušek nástavbových oborů