S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Zájem o uveřejnění poskytovatele zdravotních služeb s programem dobrovolnictví na webu MZ

Vytvořeno: 10. 4. 2022 Poslední aktualizace: 13. 4. 2022

Pokud poskytovatel zdravotních služeb má zavedený dobrovolnický program a má zájem o zveřejnění svých webových stránek pro účely propagace dobrovolnického programu, může zažádat MZ. Je třeba vyplnit název, sídlo a IČO poskytovatele, dále zastoupení poskytovatele a odkaz na webové stránky týkající se jejich programu dobrovolnictví. Souhlasem s umístěným webových stránek poskytovatele by měl být podepsán elektronicky.

Přihlásit se můžete pomocí souhlasu níže, který zašlete na určenou emailovou adresu zde.

 

Přílohy