S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Webcasty pro nelékařské zdravotnické pracovníky – Webcast 1 – Náležitosti pracovní smlouvy a způsoby ukončení pracovního poměru

Vytvořeno: 3. 10. 2022 Poslední aktualizace: 15. 11. 2022

Vážení zdravotníci, milé sestry a další nelékaři,

Odbor ošetřovatelství a nelékařských povolání Ministerstva zdravotnictví pro vás připravil ve spolupráci s Národním centrem ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů minimální základ z oblastí, které vás zajímají a na které se nás často ptáte.  

Informace budou zveřejňovány formou webcastů – krátkých komentovaných prezentací, které postupně naleznete na stránce Ministerstva zdravotnictví. A protože víme, že v prezentaci nelze sdělit všechny podrobnosti k danému tématu, máte možnost pod každým webcastem zaslat nám konkrétní dotaz přes formulář. Na dotaz vám následně odpovíme.

 

Věříme, že vám webcasty přinesou mnoho užitečných znalostí.

 

Alice Strnadová

Hlavní sestra ČR

 

Webcast 1 – Náležitosti pracovní smlouvy a způsoby ukončení pracovního poměru

 

Další webcasty jsou k nalezení ZDE