S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Úprava vzoru zadávací dokumentace k veřejné zakázce na pořízení přístrojů – otevřené řízení

Vytvořeno: 11. 4. 2012 Poslední aktualizace: 11. 4. 2012

V souvislosti s novelou zákona o veřejných zakázkách připravil odbor evropských fondů úpravu vzorové zadávací dokumentace k veřejné zakázce na pořízení přístrojů (otevřené řízení dle § 27 Zákona, podlimitní i nadlimitní veřejná zakázka) – viz Příloha. Změny vyplývající z novely jsou v dokumentu označeny zeleně.  

Nejde o závazný dokument, pouze o předlohu, kterou může příjemce v případě svého zájmu využít a volně upravovat. Zároveň jsou v textu formou komentářů vložena upozornění či odkazy na důležitá fakta. Použitím uvedeného vzoru se příjemce nezbavuje odpovědnosti za text vyhlášené výzvy či zadávací dokumentace.
 
Příloha – Vzor zadávací dokumentace – pořízení přístrojů po novele ZVZ

Přílohy