S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

UA POINT – медичне обслуговування українських біженців

Vytvořeno: 30. 3. 2022 Poslední aktualizace: 15. 6. 2022

За дорученням міністра охорони здоров’я клінічні лікарні створили так звані UA POINT, де всі українські біженці, які цього потребують, отримають медичну допомогу. На місці надається невідкладна медична допомога дорослим, дітям та підліткам, а в разі підвищеного інтересу приймає і гінекологічно-акушерська поліклініка. Надаються послуги перекладача.


По поручению министра здравоохранения факультетские больницы организовали работу так наз. пунктов UA POINT, где все нуждающиеся украинские беженцы получат медицинскую помощь. На месте предоставляется неотложная медицинская помощь взрослым, детям и подросткам, а в случае повышенной заинтересованности принимает и акушерско-гинекологический кабинет. Предоставляются услуги переводчика.


Na základě pokynu ministra zdravotnictví zřídily fakultní nemocnice tzv. UA POINTy, kde dostanou zdravotní péči všichni ukrajinští uprchlíci, kteří ji budou potřebovat. Na místě je poskytována lékařská pohotovostní péče pro dospělé, pro děti a dorost z Ukrajiny a v případě zvýšeného zájmu i gynekologicko-porodnická ambulance. Tlumočnické služby jsou zajištěny.


 

Клінічна лікарня Буловка, м. Прага

Клінічна лікарня Kраловскі Віногради, м. Прага

Клінічна лікарня Мотол, м. Прага

Клінічна лікарня ім. Томайєра, м. Прага

Загальна клінічна лікарня м. Прага

Клінічна лікарня м. Брно

Клінічна лікарня Св. Анни м. Брно

Клінічна лікарня м. Градець-Кралове

Клінічна лікарня м. Оломоуц

Клінічна лікарня м. Острава

Клінічна лікарня м. Пльзень