S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Zdeněk Blahuta rezignoval na funkci ředitele Státního ústavu pro kontrolu léčiv

Vytvořeno: 18. 12. 2017 Poslední aktualizace: 18. 12. 2017

Dosavadní ředitel Státního ústavu pro kontrolu léčiv Zdeněk Blahuta v pondělí požádal státního tajemníka v Ministerstvu zdravotnictví o odvolání ze služebního místa ředitele z osobních důvodů k dnešnímu dni. Státní tajemník Ivo Beneda jeho žádosti vyhověl.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch rozhodnutí ředitele Blahuty respektuje. „Panu řediteli Blahutovi velice děkuji za odvedenou práci v čele lékového ústavu a přeji mu mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě,“ uvedl ministr. Na funkci ředitele bude vypsáno řádné výběrové řízení.

 

 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?