S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Zástupci nemocnic a lékařských fakult pracují na návrhu zákona o univerzitních nemocnicích

Vytvořeno: 6. 5. 2009 Poslední aktualizace: 6. 5. 2009

Návrh transparentního spojení fakultních nemocnic a lékařských fakult, které by umožnilo zákonem garantovanou organizaci zdravotní péče, vzdělávání a vědecké činnosti v rámci jednoho zařízení, připravuje pracovní skupina pro tvorbu zákona o univerzitních nemocnicích. Skupina je složená ze zástupců fakultních nemocnic a lékařských fakult a návrh zákona chce mít připraven do konce letošního roku. Její činnost aktivně podporuje Ministerstvo zdravotnictví ČR.


viz níže „Přílohy“: Celá tiskové zpráva

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?