S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Vyjádření ministra zdravotnictví ke zproštění obvinění bývalého ředitele Fakultní nemocnice v Olomouci

Vytvořeno: 21. 3. 2012 Poslední aktualizace: 21. 3. 2012
Ministr zdravotnictví Leoš Heger uvítal informaci o tom, že bývalý ředitel Fakultní nemocnice Olomouc MUDr. Radomír Maráček byl Krajským soudem v Olomouci zproštěn veškerých obvinění spojených s porušováním povinností  při správě cizího majetku. „ MUDr. Maráček olomouckou nemocnici za dobu, kdy působil v jejím čele, ekonomicky velmi pozdvihl a stabilizoval,“ připomněl ministr Heger, a dodal: „Jsem velice rád, že obvinění, která poškozovala  MUDr. Maráčka, ale stavěla do špatného světla i olomouckou fakultní nemocnici a potažmo české zdravotnictví, se nepotvrdila.“
 

Jste spokojeni s obsahem této stránky?