S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Tisková konference: Zodpovědné užívání antibiotik a očkování nejen proti chřipce.

Vytvořeno: 18. 11. 2008 Poslední aktualizace: 18. 11. 2008

Ministerstvo zdravotnictví uspořádalo dne 18. listopadu 2008 tiskovou konferenci u příležitosti  prvního Evropského antibiotického dne v České Republice. Hlavním cílem této kampaně je napomoci k zodpovědnému zacházení s antibiotiky a upozornit na rizika spojená s jejich nevhodným užíváním. Druhé téma uvedl Hlavní hygienik ČR a upozornil na účinnost prevence. Na podporu očkování se před přítomnými novináři nechali Tomáš Julínek a Michael Vít očkovat .

Tiskové konference se účastnili: ministr zdravotnictví MUDr. Tomáš Julínek, náměstek pro ochranu a podporu veřejného zdraví, hlavní hygienik ČR MUDr. Michael Vít, ředitel odboru komunikace s veřejností a tiskový mluvčí Mgr.Tomáš Cikrt, primář Oddělení klinické mikrobiologie a antibiotické stanice v Nemocnici NaHomolce MUDr. Vlastimil Jindrák, vedoucí národní referenční laboratoře ( SZÚ) MUDr. Helena Žemličková, Ph.D.
 
 
Kliknutím na odkaz se Vám zobrazí záznam z tiskové konference spolu s prezentací.
 
Zodpovědné užívání antibiotik a očkování nejen proti chřipce. 

DSC_0390 proweb.jpg

DSC_0417 proweb_jpg.jpg

DSC_0424 proweb_jpg.jpg

DSC_0361proweb_jpg.jpg


Jste spokojeni s obsahem této stránky?