S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Tisková konference ke standardům odborné zdravotní péče

Vytvořeno: 24. 3. 2009 Poslední aktualizace: 24. 3. 2009

V úterý 24. března 2009 se konala tisková konference ministryně zdravotnictví Daniely Filipiové k systému tvorby standardů odborné zdravotní péče. Kromě paní ministryně se zúčastnili za ministerstvo zdravotnictví náměstkyně pro zdravotní péči Markéta Hellerová a náměstek pro zdravotní pojištění Pavel Hroboň. S prezentací k tématu, kromě paní náměstkyně, vystoupil také profesor Miroslav Ryska z Ústřední vojenské nemocnice, předseda České chirurgické společnosti. Dalším hostem jednání byl prezident Svazu zdravotních pojišťoven ČR a předseda představenstva Národního referenčního centra Ladislav Fridrich.


Snímky z tiskové konference:


ucastnici_tiskové_konf.jpg


Účastníci tiskové konference (zprava): ministryně Daniela Filipiová, náměstkyně Markéta Hellerová, náměstek Pavel Hroboň, profesor Miroslav Ryska a prezident SZP ČR Ladislav Fridrich


 


ministryne_Daniela_Filipiova.jpg


Ministryně Daniela Filipiová


 


min_Filipiova_nam_Hellerova.jpg


Paní ministryně spolu se svoji náměstkyní


 


profesor_Ryska.jpg


Profesor Miroslav Ryska…


 


profesor_Ryska_při_prezentaci.jpg


…a tentýž host tiskové konference při prezentaci


 


namest_Hellerova_namest_Hrobon_ red_Fridrich.jpg


Dotazům novinářů byla věnována maximální pozornost


 


                                                            *  *  *


V přílohách Vám přinášíme tiskovou zprávu, audiozáznam celého průběhu tiskové konference a obě prezentace.

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?