S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Technická specifikace osobních ochranných prostředků a zdravotnických prostředků

Vytvořeno: 24. 8. 2020 Poslední aktualizace: 27. 8. 2020

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejňuje zpřesněné technické specifikace osobních ochranných prostředků a zdravotnických prostředků na základě usnesení vlády ze dne 27. července 2020 č. 808.

Uvedené technické specifikace slouží k vyhlášení veřejné zakázky pro nákup druhých 50 % osobních ochranných prostředků a zdravotnických prostředků pro vytvoření pohotovostních zásob ve státních hmotných rezervách. Nové zpřesněné technické specifikace jsou výsledkem úzké spolupráce Ministerstva zdravotnictví s Ministerstvem průmyslu a obchodu a reagují na dosavadní zkušenosti z veřejné zakázky, kterou nyní Správa státních hmotných rezerv uzavírá. Je v nich zapracováno množství zpřesňujících dotazů od zájemců o právě proběhlou veřejnou zakázku a také účinněji kopírují schopnosti a možnosti tuzemských výrobců.

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?