Ředitelkou Psychiatrické nemocnice Bohnice bude Zuzana Barboríková

Vytvořeno: 24. 6. 2022 Poslední aktualizace: 24. 6. 2022

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek jmenuje k 1. červenci na základě výsledků výběrového řízení ředitelkou Psychiatrické nemocnice Bohnice MUDr. Zuzanu Barboríkovou, MBA.

Úkolem nové ředitelky bude navázat na dosavadní činnost Psychiatrické nemocnice Bohnice, zachovat vysokou úroveň této instituce a dále ji rozvíjet v moderní pracoviště poskytující špičkovou psychiatrickou péči. 

„Rozhodl jsem se akceptovat doporučení výběrové komise, která doporučila jmenování ředitelkou Psychiatrické nemocnice Bohnice MUDr. Zuzanu Barboríkovou, MBA. Věřím, že pod jejím vedením vznikne v psychiatrické nemocnici prostor pro další rozvoj reformy psychiatrické péče, a že nemocnice bude usilovat o to, aby byl život pacientů i přes diagnostikované duševní onemocnění kvalitní a naplněný,“ uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

MUDr. Zuzana Barboríková, MBA působí v Psychiatrické nemocnici Bohnice téměř 25 let, především pak na pozici primářky následné psychiatrické péče o třech odděleních se 150 lůžky. Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK Praha. Věnuje se odborné přednáškové činnosti  


Odbor komunikace s veřejností
Mgr. Ondřej Jakob, ředitel odboru komunikace s veřejností, e-mail: tisk@mzcr.cz


Jste spokojeni s obsahem této stránky?