S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ředitelkou Fakultní nemocnice Na Bulovce byla jmenována Kateřina Toběrná

Vytvořeno: 6. 5. 2009 Poslední aktualizace: 6. 5. 2009

Na základě výsledků řádného výběrového řízení jmenovala ministryně zdravotnictví Daniela Filipiová ředitelkou Fakultní nemocnice Na Bulovce MUDr. Kateřinu Toběrnou.


Paní ředitelka Kateřina Toběrná byla jednomyslně vybrána ze tří kandidátů. Devítičlenná výběrová komise byla složena ze zástupců Fakultní nemocnice Na Bulovce, zástupců Všeobecné fakultní nemocnice, Ministerstva zdravotnictví a 1. LF UK.Viz níže „Přílohy“: Celá tisková zprávared_K_Toberna_web.jpg


náhledová fotografie. Kateřina Toběrná


Foto v tiskové kvalitě získáte kliknutím na odkaz viz níže „Přílohy“:


Foto KateřinaToběrná

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?