S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ředitel Fakultní nemocnice Brno rezignoval

Vytvořeno: 29. 10. 2019 Poslední aktualizace: 29. 10. 2019

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch přijal rezignaci ředitele Fakultní nemocnice Brno Romana Krause. Ve funkci na svou žádost končí k 30. listopadu.

Roman Kraus působil na pozici ředitele nemocnice 12 let. Právě to bylo hlavním důvodem jeho rozhodnutí. Po letech vysokého pracovního nasazení by se nyní rád věnoval rodině. Ministr zdravotnictví jeho rozhodnutí respektuje. „Panu řediteli jsem za jeho práci, kterou pro nemocnici za 12 let odvedl, poděkoval a popřál mu hodně štěstí v jeho osobním životě a v dalších pracovních výzvách,“ uvedl ministr zdravotnictví.

Ministerstvo zdravotnictví v nejbližší době vypíše na pozici ředitele otevřené výběrové řízení. Do doby, než bude vybrán nový ředitel, bude nemocnici řídit náměstkyně pro organizační, právní věci a personalistiku Alena Tobiášová.

 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?