S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Personální změny na ministerstvu zdravotnictví

Vytvořeno: 3. 12. 2012 Poslední aktualizace: 3. 12. 2012

Ministr zdravotnictví  jmenoval s platností od 1. 12. 2012 do funkce vrchního ředitele pro ekonomiku pana Ing. Petra Saláka. V této funkci nahradil  Ing. Zdeňka Kabátka, který nastoupil na pozici ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.
„Chtěl bych Zdeňkovi Kabátkovi poděkovat za odvedenou práci a profesionální přístup. Jeho nástupci pak přeji, aby se mu dařilo pokračovat v nastavených kvalitních standardech svého předchůdce,“ uvedl Leoš Heger, ministr zdravotnictví.
Petr Salák působí na ministerstvu zdravotnictví řadu let, zastával funkce vedoucího oddělení či ředitele odboru investičního rozvoje. Před svým jmenováním do funkce vrchního ředitele pro ekonomiku působil jako ředitel finančního odboru.  Petr Salák není členem žádné politické strany. 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?