S dotazy ke covid-19 se obracejte na celorepublikovou informační linku ke koronaviru 1221.
Pro volání ze zahraničí můžete využít telefonní číslo +420 226 20 1221.

V rámci opatření proti koronavirové nákaze upřednostněte, prosím, písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním setkáním na ministerstvu.

Novým státním tajemníkem Ministerstva zdravotnictví je Stanislav Měšťan

Vytvořeno: 29. 4. 2019 Poslední aktualizace: 29. 4. 2019

Vláda dnes na základě výsledku výběrového řízení jmenovala Mgr. Stanislava Měšťana novým státním tajemníkem Ministerstva zdravotnictví. Do úřadu nastoupí 2. května 2019.

Stanislav Měšťan přichází z resortu školství, mládeže a tělovýchovy, kde zastával post ředitele Odboru personálního a státní služby. Předtím působil na pozici konzultanta ve společnosti Deloitte Česká republika. Vysokoškolské vzdělání získal na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Má zkušenosti s lektorskou a publikační činností v oblasti řízení a rozvoje lidského kapitálu a problematiky implementace státní služby. „Jsem velmi rád, že Ministerstvo zdravotnictví má po několika měsících nového státního tajemníka. Slibuji si od toho, že personální politika ministerstva se zefektivní a získá koncepci, kterou za bývalého státního tajemníka postrádala,“ uvedl ke jmenování nového státního tajemníka ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.


Odbor komunikace s veřejností
Kontakt pro média: Ing. Gabriela Štěpanyová, tisková mluvčí, tel.: 224 972 167, e-mail: tisk@mzcr.cz 

 

 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?