S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Novým ředitelem Lázní Kynžvart se stal Karel Naxera

Vytvořeno: 2. 12. 2022 Poslední aktualizace: 2. 12. 2022

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek jmenoval ředitelem Léčebných lázní Lázní Kynžvart na základě výsledku výběrového řízení Karla Naxeru. Do čela lázní nastupuje dnes, 2. prosince.

„Rozhodl jsem se akceptovat hlasování výběrové komise, která doporučila jmenování Mgr. Karla Naxery. Jde o zkušeného manažera s bohatými zkušenostmi v mnoha oborech. Předložil kvalitní koncepci řízení a věřím, že pod jeho vedením budou lázně Kynžvart dále rozvíjet špičkovou péči,” uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Mgr. Karel Naxera má dlouholeté obchodní i manažerské zkušenosti, které získal svou praxí v soukromém sektoru, kde dlouhá léta působil na pozicích obchodního zástupce či regionálního ředitele. Mezi lety 2014-2022 také vykonával funkci starosty města Přeštice.


Jste spokojeni s obsahem této stránky?