S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

MZ vyhlásilo nové výběrové řízení na ředitele Státních léčebných lázní Janské Lázně

Vytvořeno: 16. 1. 2018 Poslední aktualizace: 16. 1. 2018

Ministerstvo zdravotnictví dnes vyhlásilo výběrové řízení na místo ředitele Státních léčebných lázní Janské Lázně, s. p. Lhůta pro podání přihlášek do výběrového řízení byla stanovena do 6. února 2018 včetně.

Po kontrole formální správnosti přihlášek se uskuteční jednání výběrové komise, kterou jmenuje ministr zdravotnictví. Na základě jejího doporučení rozhodne ministr zdravotnictví o jmenování nového ředitele. V závislosti na rozhodnutí ministra by se nový ředitel mohl ujmout své funkce nejdříve v průběhu března tohoto roku.

Podmínky výběrového řízení, kvalifikační požadavky a dokumenty potřebné k doložení jsou zveřejněny na webu Ministerstva zdravotnictví ČR.

Na základě výběrového řízení vypsaného na podzim minulého roku bývalým ministrem Miloslavem Ludvíkem nebyl žádný z uchazečů na pozici ředitele jmenován.

 

Pro více informací kontaktujte Ministerstvo zdravotnictví ČR, tel.: 224 972 166
Odbor komunikace s veřejností, e-mail: 
tisk@mzcr.cz

 

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?