S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministryně zdravotnictví se setkala se zástupci Asociace krajů ČR na velmi konstruktivním jednání

Vytvořeno: 29. 5. 2009 Poslední aktualizace: 29. 5. 2009

Ministryně zdravotnictví Dana Jurásková a první náměstek ministryně Marek Šnajdr se dnes setkali se zástupci Asociace krajů České republiky. Paní ministryně na setkání představila a projednala možnosti stabilizace zdravotnického personálu, které patří mezi priority ministerstva.


„Jsem potěšena, že zástupci Asociace krajů vyjádřili podporu navrženým opatřením v oblasti zlepšení pracovních podmínek, platového ohodnocení i možnostech vzdělávání a uvědomují si jejich potřebnost pro české zdravotnictví a uvedení v život v co možná nejkratší době,“ shrnuje ministryně zdravotnictví Dana Jurásková.


Celá tisková zpráva viz níže „Přílohy“: TZ_setkani_ministryne_ zdrav_ s _Asociaci_kraju

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?