S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek dnes na tiskové konferenci zhodnotil své dvouapůlleté působení ve funkci.

Vytvořeno: 13. 1. 2009 Poslední aktualizace: 13. 1. 2009

Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek dnes na tiskové konferenci zhodnotil své dvouapůlleté působení ve funkci. Spolu  s nejbližšími spolupracovníky – členy reformního týmu – zdůraznil nutnost pokračování zdravotnické reformy a nastínil další výzvy, které v nejbližších dnech stojí před českým zdravotnictvím.


Tomáš Julínek byl včera 12. ledna odvolán premiérem Mirkem Topolánkem ze své funkce ministra zdravotnictví a to ke dni 23. ledna. Využil proto tiskové konference k tomu, aby poděkoval za spolupráci novinářům i svému týmu.  Poté se zúčastnil setkání se zaměstnanci ve vestibulu ministerstva a také jim vyjádřil své poděkování za společnou práci ve prospěch českých pacientů.


Záznam z TK

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?