S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministr Leoš Heger přijal delegaci albánského ministra zdravotnictví

Vytvořeno: 16. 9. 2011 Poslední aktualizace: 16. 9. 2011

Ministr Leoš Heger přijal dnes delegaci albánského ministra zdravotnictví Petrita Vasili. Hlavním důvodem byl podpis Ujednání mezi Ministerstvem zdravotnictví České republiky a Ministerstvem zdravotnictví Albánské republiky o spolupráci v oblasti zdravotnictví a lékařské vědy. Cílem Ujednání je rozvoj všestranných a vzájemně výhodných vztahů mezi ministerstvy zdravotnictví obou států.  Dohodnuté oblasti spolupráce jsou například ochrana a podpora veřejného zdraví či zdravotnická vědecká činnost.
 

 

 

 


Jste spokojeni s obsahem této stránky?