S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Ministerstvo zdravotnictví opět nemohlo vyhovět návrhu na zápis Veřejného neziskového ústavního zdravotnického zařízení Středočeského kraje

Vytvořeno: 27. 5. 2009 Poslední aktualizace: 27. 5. 2009

Ministerstvo zdravotnictví muselo zastavit správní řízení o návrhu na zápis Veřejného neziskového ústavního zdravotnického zařízení Středočeského kraje (VNÚZZ)  do rejstříku veřejných neziskových ústavních zdravotnických zařízení.


Byl to již druhý návrh Středočeského kraje v téže věci. První návrh byl zamítnut 14. 4. 2009 pro řadu zásadních procesních a právních pochybení v návrhu i v samotné zřizovací listině. Druhý návrh na zápis VNÚZZ  do rejstříku byl  podán hejtmanem MUDr. Davidem Rathem v době, kdy správní řízení o prvním neúčinném návrhu doposud nebylo pravomocně skončeno.


Celá tisková zpráva – viz níže „Přílohy“: „MZ nemohlo vyhovět návrhu na zápis ZZ Středočeského kraje

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?