S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Konference na téma Národní program standardizace odborné zdravotní péče

Vytvořeno: 5. 6. 2009 Poslední aktualizace: 5. 6. 2009

Konference na téma Národní program standardizace odborné zdravotní péče se uskuteční dne 16. června 2009 ve spolupráci s  Odborným fórem pro tvorbu standardů péče a koncentraci vybrané vysoce specializované péče. Záštitu nad touto akcí převzala paní ministryně Dana Jurásková.


Cílem konference je seznámit odbornou veřejnost s aktuálním projektem tvorby Národní sady standardů odborné zdravotní péče v ČR, metodikou tvorby standardů na národní úrovni, právními aspekty používání standardů při poskytování zdravotní péče či  s mezinárodními zkušenostmi s uvedenou problematikou a současně umožnit výměnu zkušeností  a názorů na přípravu standardů zdravotní péče mezi přítomnými účastníky konference a přednášejícími.


Přehled jednotlivých přednášek naleznete v přiloženém programu.

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?