S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Informace k rozhodnutí o zrušení zadávacího řízení

Vytvořeno: 10. 2. 2017 Poslední aktualizace: 10. 2. 2017

Ministerstvo zdravotnictví se rozhodlo v souladu se zákonem zrušit zadávací řízení na veřejnou zakázku na komplexní správu sociálních profilů dvou představitelů MZ na Facebooku a Twitteru a strategickou komunikační podporu. Zakázka byla zrušena ještě před otevřením nabídek, a to z důvodu tiskové chyby v zadávací dokumentaci, která by představovala diskriminační podmínku. Zadávací dokumentace totiž požadovala, aby firma byla pojištěna na 500 milionů a nikoli 500 tisíc Kč, jak požadují podmínky odpovídající hodnotě předmětu plnění. Výběrové řízení bylo vypsáno na maximální možnou hodnotu 1 950 000Kč a jediným hodnotícím kritériem byla stanovena nejnižší nabídková cena.

Když se o záměru v tomto finančním rozsahu poptávat zajištění co nejkvalitnější a nejširší komunikace a propagace představitelů MZ na sociálních sítích podrobně dozvěděl, po návratu ze služební cesty na Kubu, ministr Miloslav Ludvík, rozhodl, že se tímto způsobem a v takovém finančním rozsahu nebudeme na sociální sítě zaměřovat, neboť tak rozsáhlá propagace by byla pro MZ nehospodárným vyhazováním peněz. Vytkl zároveň ředitelce odboru komunikace s veřejností Štěpánce Čechové, že jej dostatečně podrobně neinformovala o cenové náročnosti záměru.

 

 

 

Přílohy


Jste spokojeni s obsahem této stránky?