S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Seznam úspěšných žadatelů o dotaci na podporu specializačního vzdělávání lékařů na  pracovištích Praktického lékařství pro děti a dorost (dále jen „PLDD“)

Vytvořeno: 3. 12. 2018 Poslední aktualizace: 3. 12. 2018

Ministerstvo zdravotnictví vyhlásilo dne 20. 9. 2018 Výzvu k podání žádosti o poskytnutí dotace ze státního rozpočtu ČR na podporu specializačního vzdělávání lékařů na pracovištích PLDD včetně Metodiky dotačního řízení, která upřesňuje podmínky pro získání dotace na podporu specializačního vzdělávání a dále určuje postup při poskytování dotací a vypořádání finančních prostředků se státním rozpočtem prostřednictvím ústředního orgánu státní správy pro žadatele o dotace ze státního rozpočtu.

V souladu s Metodikou pro žadatele o dotaci ze státního rozpočtu na podporu specializačního vzdělávání lékařů na pracovištích PLDD  zveřejňujeme v příloze seznam úspěšných žadatelů.

Přílohy