S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Pozvánka na mimořádný kurz zaměřený na prevenci a specifika domácího a genderově podmíněného násilí

Vytvořeno: 19. 10. 2021 Poslední aktualizace: 19. 10. 2021

Ministerstvo zdravotnictví a Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví zveřejňují pozvánku na kurz/vzdělávací akci, zaměřenou na prevenci sekundární viktimizace a specifika domácího a genderově podmíněného násilí a potřeby obětí sexuálního násilí.

Akce je konstruována jako blok tří webinářů (lektorky: Mgr. Chaloupková – ACORUS, JUDr. Hrdá a doc. PhDr. Čírtková), které budou ke shlédnutí cca od poloviny listopadu. E-cyklus bude zakončen prezenčním setkáním v Hotelu ILF 1.12 diskuzí lektorů a účastníků o shlédnutých webinářích a odpověďmi na otázky shlédnutím vzniklými.

 

Více informací naleznete zde: Mimořádný kurz – Domácí násilí – Detail vzdělávací akce | IPVZ