S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Online debata „Fondy EHP a Norska – duševní zdraví dětí“

Vytvořeno: 23. 4. 2021 Poslední aktualizace: 23. 4. 2021

Ministerstvo zdravotnictví organizuje ve spolupráci s fórem Meltingpot online debatu s názvem „Fondy EHP a Norska – duševní zdraví dětí“. Debata se bude zabývat zejména otázkou, jak snáší děti izolaci v době pandemie a jaké to může mít dopady. Hosty debaty budou dětská psycholožka, lektorka a koučka Lucie Myšková a spoluzakladatelka neziskové organizace Nevypusť Duši, zaměřené na péči o duševní zdraví studentů a pedagogů, Marie Salomonová. Debata se uskuteční ve čtvrtek 29. dubna ve 20 hodin a moderovat ji bude Petr Vizina. Součástí bude také soutěž o zajímavou cenu.

Online stream debaty bude přenášen na facebookové stránce EHP a Norských fondů:

Fondy EHP a Norska – témata současnosti: Zdraví (facebook.com)