S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Občanské dotazy a připomínky zasílané MZ běžným způsobem

Vytvořeno: 6. 2. 2013 Poslední aktualizace: 6. 2. 2013

Občanské dotazy a připomínky zasílané MZ běžným způsobem

Rádi přijmeme vaše podněty či návrhy, nebo vám kvalitně a co nejdříve odpovíme na vaše dotazy. Psát zbytečně běžný dotaz  podle zákona č. 106/1999 Sb. je poměrně složité a komplikované, taková korespondence zavazuje vás i nás k dosti náročnému postupu.

Navrhujeme vám tedy přednostně zasílat nám  „běžné.“ dotazy, ostatně výhodnost tohoto postupu dokládá i skutečnost, že si každopádně telefonujeme, píšeme e-mailem nebo poštou se stovkami z vás!

Dodáváme, že povinně zveřejňované informací o činnosti MZ jsou přístupné prostřednictvím sítě internet na elektronické adrese www.mzcr.cz, Zveřejňování těchto informací slouží také vnitřní prostory budovy (recepce MZ).

Kontakty pro komunikaci s námi:

Poštovní adresa MZ a adresa k osobnímu doručení prostřednictvím podatelny MZ: 

         Ministerstvo zdravotnictví
         Palackého nám. 4
         128 01 Praha 2

E-mailová adresa k doručení žádosti o informace podle zákona č. 106/1999 Sb.:

mzcr@mzcr.cz