S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Nový vzdělávací program akreditovaného kvalifikačního kurzu Autoptický laborant

Vytvořeno: 23. 1. 2023 Poslední aktualizace: 30. 1. 2023

Upozorňujeme, že ve Věstníku MZ č. 1/2023 byl zveřejněn nový vzdělávací program akreditovaného kvalifikačního kurzu Autoptický laborant. Vzdělávací program si můžete stáhnout ZDE

Akreditovaná zařízení, která aktuálně realizují vzdělávání v uvedeném kvalifikačním kurzu mohou toto vzdělávání dokončit dle původního vzdělávacího programu. Pro realizaci dalších kvalifikačních kurzů je třeba požádat o udělení akreditace na realizaci kvalifikačního kurzu dle aktuálně platného vzdělávacího programu.

Prodloužení akreditace – vzhledem k vydání nového vzdělávacího programu – není možné.

Termíny jednání akreditační komise najdete ZDE