S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Nová podoba systému Benefit7+

Vytvořeno: 5. 9. 2011 Poslední aktualizace: 5. 9. 2011

Odbor evropských fondů si Vás dovoluje upozornit na skutečnost, že od 1. září se změnila podoba systému Benefit7+. Nebyly upraveny vyplňovaná pole, pouze došlo k vizuální úpravě systému a to s ohledem na jeho přehlednost. Zejména byla odstraněna sekce Konto projektů – veškeré operace u jednoho projektu tj. vyplňování žádosti o dotaci, monitorovací zprávu/hlášení a zjednodušenou žádost o platbu tak bude možno provádět po označení příslušného projektu v úvodním menu. Z důvodu této úpravy byly aktualizovány Pokyny pro vyplnění monitorovací zprávy/hlášení a zjednodušené žádosti o platbu v IS Benefit7 (viz příloha).

Přílohy