S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Nemocnice podporující zdraví – Podzimní škola WHO-HPH v ČR

Vytvořeno: 30. 11. 2012 Poslední aktualizace: 30. 11. 2012

Ve dnech 12. – 13. září 2011 se v prostorách Ministerstva zdravotnictví  konala konference „Nemocnice podporující zdraví – Podzimní škola WHO-HPH v České republice“.

Jednalo se  o první významnou příležitost, kdy se česká zdravotnická veřejnost  seznámila s jedním z klíčových programů WHO. Za účasti vysoce kvalifikovaných a mezinárodně uznávaných expertů z oblasti výzkumu a implementace podpory zdraví byla účastníkům konference poskytnuta příležitost k vzájemné inspiraci a k zapojení jak do národní tak mezinárodní spolupráce. „Podzimní škola WHO“ je výsledkem spolupráce MZČR, kanceláře WHO v ČR, WHO Collaborating Centre for Evidence-Based Health Promotion in Hospitals and Health Services v Kodani a společnosti Consult Hospital, s.r.o, zaměřené na zvýšení informovanosti a implementaci jednoho z programů WHO do systému zvyšování kvality péče v českých nemocnicích.