Stanovení nebezpečného výrobku – Parfémované vody (EAU DE PARFUM) značené „NC NEW COLLECTION“ nebo „NC NEW COLLECTION GROUP“ nebo „NC COLLECTION“

Vytvořeno: 17. 1. 2011 Poslední aktualizace: 17. 1. 2011

Ministerstvo zdravotnictví postupem podle § 80 odst. 7 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, stanoví jako nebezpečné výrobky: 
 
Parfémované vody (EAU DE PARFUM) značené „NC NEW COLLECTION“ 
nebo „NC NEW COLLECTION GROUP“ nebo „NC COLLECTION“
 
Popis: Výrobky jsou značeny jako parfémované vody (EAU DE PARFUM) různých barev (např. čirá, růžová, modrá, zelená, žlutá) ve skleněných flakonech s mechanickým rozprašovačem. Flakony jsou uloženy v kartonových skládačkách. Skládačky jsou označené nápisy „NC NEW COLLECTION“ nebo „NC NEW COLLECTION GROUP“ nebo „NC COLLECTION“. Na obale je uvedeno, že „distribuce je rezervována pouze pro zástupce schválené NEW COLLECTION GROUP“. Jednotlivé výrobky jsou na trh uváděny pod různými názvy, např. LA BELLE VIE, PAPILLON atd. Dále se zde nachází vícejazyčné označení druhu výrobku (EAU DE PARFUM – WODA PERFUMOWANA – PARFÉMOVANÁ VODA – ACQUA DI PROFUMO – PARFUMOVANÁ VODA).

Úplný text vyhlášení nebezpečného výrobku ve formátech word i pdf a předmětné fotografie – viz níže „Přílohy“.

Přílohy