S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Nabídky partnerství k realizaci projektů v rámci 3 akčního programu EU 2014-2020

Vytvořeno: 3. 8. 2015 Poslední aktualizace: 3. 8. 2015

1) Oddělení pro kontrolu užívání drog, tabákových výrobků a alkoholu spadající pod litevské Ministerstvo zdravotnictví hledá partnery pro realizaci projektu v oblasti „Výměny dat a informací týkajících se snižování dostupnosti alkoholických nápojů“. V případě Vašeho zájmu se do realizace projektu zapojit, ať už jako koordinátor či partner, kontaktujte zástupce Oddělení pro kontrolu užívání drog, tabákových výrobků a alkoholu ne emailové adrese grazina.belian@ntakd.lt.

2) Institut zdravotnické politiky spadající pod slovenské Ministerstvo zdravotnictví hledá partnery pro realizaci projektu zaměřeného na „Podporu a rozšiřování osvědčených postupů v oblasti integrované péče, prevence křehkosti, dodržování plánů zdravotní péče a age-friendly komunit“.  V případě Vašeho zájmu se do realizace projektu zapojit kontaktujte zástupkyně Ministerstva zdravotnictví Zuzanu Matloňovou, PhD. (zuzana.matlonova@health.gov.sk) a/nebo Martu Jašurekovou (zuzana.matlonova@health.gov.sk). V příloze naleznete krátký popis Institutu zdravotnické politiky a přehled realizovaných aktivit.

Přílohy