S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Nabídka partnerství v rámci projektu zaměřeného na kardiovaskulární screeningový program

Vytvořeno: 9. 8. 2018 Poslední aktualizace: 9. 8. 2018

Zdravotnické centrum „BH Heart Center“ v Tuzle (Bosna a Hercegovina) hledá potenciální partnery do projektu, který by se měl zaměřovat na pilotní testování kardiovaskulárního screeningového programu v rámci otevřené výzvy k předkládání projektových žádostí (Uplatňování osvědčených postupů na podporu zdraví a prevence nepřenosných nemocí a snížení nerovností v oblasti zdraví). Základní koncept projektového záměru naleznete v příloze.

Vzhledem k blížící se uzávěrce pro zasílání žádostí (18. září 2018) je v případě zájmu o partnerství potřeba co nejdříve kontaktovat „BH Heart Centre” prostřednictvím emailu na adresu jacobbergsland622@gmail.com, případně kabil@bhsrce.ba.

Přílohy