S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Metodické vedení Krajských úřadů a Magistrátu hl. m. Prahy

Vytvořeno: 25. 7. 2018 Poslední aktualizace: 30. 7. 2020

Vítáme Vás v sekci metodického vedení Krajských úřadů a Magistrátu hlavního města Prahy Ministerstvem zdravotnictví ČR (MZ).

Vámi zvolená sekce je určena pro odbornou veřejnost se zaměřením na zaměstnance Krajských úřadů (KÚ) a Magistrátu hl. města Prahy (MHMP). Rádi bychom Vám touto cestou poskytli ucelené a srozumitelné informace, které Vám mohou pomoci ve výkonu služby.

Obsah tohoto portálu je průběžně doplňován a aktualizován tak, aby pro Vás byly informace přehledně uspořádané, lehce nalezitelné, snadno dostupné a aktuální. Jednotlivé tematické okruhy můžete vybírat z levé nabídky.