S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Materiály ke stažení, fotografie a videa

Vytvořeno: 14. 6. 2022 Poslední aktualizace: 14. 6. 2022

Fotografie

Oficiální fotografie českého předsednictví v Radě EU se zveřejňují na oficiálním Flickr účtu. Tento účet obsahuje fotografie neformálních setkání ministrů, setkání s orgány EU, setkání se zeměmi mimo EU, jakož i různé konference kulturní akce, které se konají v rámci českého předsednictví v Radě EU. Tyto fotografie jsou také k dispozici v digitálním formátu v kvalitě vhodné pro tisk.

Videa

Oficiální videa českého předsednictví Rady EU jsou zveřejněna na oficiálním YouTube kanálu. Bude obsahovat videa z neformálních setkání ministrů, setkání s orgány EU, setkání se zeměmi mimo EU, jakož i různé konference a kulturní akce, které se konají v rámci českého předsednictví v Radě EU.

Flickr (link)

YouTube (link)