S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Letošní konference NZIS Open proběhne první prosincovou středu v Praze

Vytvořeno: 2. 11. 2022 Poslední aktualizace: 2. 11. 2022

Ve středu 7. prosince 2022 proběhne v Praze další konference NZIS Open, která poskytne příležitost diskutovat o zkušenostech, plánech a výstupech, které jsou spojeny s otevíráním zdravotnických dat.

Na této konferenci bude po vzoru předchozích ročníků opět věnován prostor široké komunitě, která se věnuje zpracování, analýze a vizualizacím otevřených dat ve zdravotnictví.

Zajímají Vás naše data? Chcete vědět, co nového se připravuje a jaké jsou strategické plány v oblasti zveřejňování nových dat z Národního zdravotnického informačního systému? Zpracováváte otevřené datové sady? Přihlaste se k aktivní účasti vyplněním krátkého strukturovaného abstraktu a přijďte prezentovat svoje výsledky.

Konference proběhne v Praze v hotelu Don Giovanni od 9 do 17 hodin. Předpokládaná forma konference je prezenční v kombinaci s on-line přenosem. Na konferenci je nutná registrace, ať už se chystáte prezenčně, nebo on-line.