S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Lepší vztahy, snadnější výchova

Vytvořeno: 2. 12. 2021 Poslední aktualizace: 2. 12. 2021

Školitel lektorů Programu pozitivního rodičovství Dominic Weston vysvětluje, jak lze řešit výchovné problémy u dětí

V úterý 23. listopadu poskytl Lidovým novinám rozhovor pan Dominic Weston, který je zástupcem vedoucího školení a implementační konzultant programu Triple P ve Velké Británii. Kromě školení a poskytování podpory lektorům ve Velké Británii se rovněž podílí na implementaci programu Triple P v ostatních zemích Evropy. V rozhovoru představuje pan Weston program Triple P a popisuje, jako program vzniknul. Dále odpovídá na otázky, týkající se cílů a přínosů programu ve vztahu k podpoře rodičů, aby dokázali doma nastavit vřelé láskyplné vztahy a uměli se vyrovnat s nejrůznějšími výchovnými problémy.

Rozhovor je v elektronické formě k dispozici v příloze.

Přílohy