S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Informace k průběhu výběrového řízení

Vytvořeno: 18. 11. 2020 Poslední aktualizace: 8. 12. 2020

Současná koronavirová krize zasáhla mimo jiné i oblast náboru a přijímací pohovory se takřka přes noc přesunuly do on-line světa. Ministerstvo zdravotnictví jako jedno z prvních začalo realizovat pohovory on-line formou. Naši personalisté se velmi rychle nové situaci přizpůsobili a začali se individuálně domlouvat s uchazeči na možných formách výběrového pohovoru.

Jak to vypadá v praxi? Uchazeči mají na výběr z několika možností:

  1. Pohovor proběhne na půdě ministerstva při dodržování zvýšených hygienických opatření.
  2. Pohovor proběhne na půdě ministerstva při částečném využití on-line podpory. Uchazeč se osobně setká jen s personalistou a pohovor s výběrovou komisí je realizován přes platformu Teams.
  3. Pohovor proběhne zcela na dálku přes platformu Teams.

Těšíme se na setkání s Vámi, ať už osobně nebo on-line cestou.