S dotazy ke covid-19 se obracejte na celorepublikovou bezplatnou informační linku ke koronaviru 1221.

Z důvodů přijetí preventivních opatření žádáme občany, aby přednostně využívali nástrojů elektronická komunikace – upřednostňovali písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné tak, aby byl omezen na nezbytně nutnou úroveň osobní kontakt státních zaměstnanců, zaměstnanců a dalších úředních osob MZ s adresáty veřejné správy, s žadateli a dalšími externími osobami, a to s účinností od 12. října do 12. prosince 2020.

Informace k průběhu výběrového řízení

Vytvořeno: 18. 11. 2020 Poslední aktualizace: 18. 11. 2020

Současná koronavirová krize zasáhla mimo jiné i oblast náboru a přijímací pohovory se takřka přes noc přesunuly do on-line světa. Ministerstvo zdravotnictví jako jedno z prvních začalo realizovat pohovory on-line formou. Naši personalisté se velmi rychle nové situaci přizpůsobili a začali se individuálně domlouvat s uchazeči na možných formách výběrového pohovoru.

Jak to vypadá v praxi? Uchazeči mají na výběr z několika možností:

  1. Pohovor proběhne na půdě ministerstva při dodržování zvýšených hygienických opatření.
  2. Pohovor proběhne na půdě ministerstva při částečném využití on-line podpory. Uchazeč se osobně setká jen s personalistou a pohovor s výběrovou komisí je realizován přes platformu Teams.
  3. Pohovor proběhne zcela na dálku přes platformu Teams.

Těšíme se na setkání s Vámi, ať už osobně nebo on-line cestou.