S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

Externí evaluace

Vytvořeno: 7. 7. 2021 Poslední aktualizace: 7. 7. 2021

Externí evaluaci realizovala firma EACE, která předložila v rámci veřejné zakázky nejlepší nabídku. Zpráva zahrnuje procesní evaluaci, jež popisuje a analyzuje průběh a řízení projektu. Těžištěm zprávy jsou nicméně zjištění založená na rozhovorech s příjemci péče, jejich rodinnými příslušníky, pracovníky CDZ a dalšími relevantními aktéry včetně zástupců zdravotních pojišťoven. Vzniklý text představuje ucelený vhled do toho, s jakými potížemi se CDZ setkávala a jak nové služby hodnotí jejich příjemci, poskytovatelé i zástupci plátců.

Přílohy