S dotazy ke zdravotnické péči pro občany z Ukrajiny se obraťte na infolinku +420226201221volba č. 2, která je v provozu denně od 8 do 19 hodin. Linka slouží ke komunikaci v českém, ukrajinském a ruském jazyce, a to i pro případy tlumočení do českého jazyka pro poskytovatele zdravotních služeb.
Якщо у Вас виникли питання щодо охорони здоров’я громадян України, звертайтесь на інформаційну лінію +420226201221 –  варіант № 2, який працює щодня з 8:00 до 19:00. Лінія використовується для спілкування чеською, українською та російською мовами, навіть для випадків перекладу на чеську для медичних працівників.

EIT Health Summer Schools

Vytvořeno: 23. 5. 2019 Poslední aktualizace: 23. 5. 2019

 

Letní zdravotní školy EIT (dále jen „letní školy“) poskytují zdravotnickým pracovníkům a inovátorům potřebné dovednosti a informace související se zdravotní péčí.

Letní školy jsou dvou až tří týdenní vzdělávací kurzy, určené studentům zajímajícím se o zdravotnictví, a zdravotníkům, kteří jsou v poskytování zdravotní péče již aktivní. Letní školy jsou skvělou příležitostí pro rozvoj nových dovedností v oblasti technologií a inovativních řešení, která se stávají součástí zdravotnických systémů. Studenti i zdravotníci mají možnost vybrat si z mnoha kurzů, které se zaměřují na různé zdravotní specializace.

Hlavním cílem letních škol je poskytovat účastníkům znalosti a zlepšit jejich dovednost ve třech hlavních oblastech: podpora zdravého života, podpora aktivního stárnutí a zlepšování zdravotní péče.

Tento rok se většina letních škol zaměřuje na rozvoj dovedností zdravotníků v oblasti eHealth, mHealth, dat, umělé inteligence a souvisejících digitálních řešení pro zdravotní péči.

                                                                                                

Podrobnější informace o termínech a programech jednotlivých letních škol, včetně pokynů k registraci, získáte prostřednictvím stránky https://summerschool.eithealth.eu/.